Nasza historia

Swetry Świąteczne narodziły się po wspaniałych przeżyciach w Irlandii. Po dwóch latach mieszkania w Dublinie kawałek „Szmaragdowej Wyspy” na zawsze pozostanie z nami.

 Świąteczna atmosfera jest jedną z tych rzeczy, których nigdy nie zapomnimy i stąd właśnie wziął się ten pomysł.

Tam swetry świąteczne są najczęściej noszonym ubiorem od początku grudnia do końca roku. Na spotkania rodzinne, kolacje z przyjaciółmi lub tak po prostu, aby iść wesoło ulicą świętując Boże Narodzenie. Nawet w firmach często organizuje się oficjalny dzień świątecznego swetra, zwany „Christmas Jumper Day”, w którym każdy musi założyć świąteczny sweter.

Tak nam się spodobał ten sympatyczny sposób świętowania Bożego Narodzenia, że w ciągu tych dwóch lat przywoziliśmy świąteczne swetry dla naszych rodzin i przyjaciół, a po wzbudzeniu zainteresowania wśród wszystkich stwierdziliśmy, że może sami stworzymy Świąteczne Swetry. I tak się to narodziło.

Mamy nadzieję, że spodobają się Wam i sprawią Wam tyle radości, co nam.

Swetry Świąteczne jakosc

NASZ ZNAK ROZPOZNAWCZY

Jakość

Jest to nasz główny priorytet. Skupiamy się na produkcji wysokiej jakości swetrów w sposób jak najbardziej ekologiczny, stosując bardzo rygorystyczny proces produkcyjny.

Największą satysfakcję sprawia nam to, że każde Boże Narodzenie przynosi wszystkim naszym klientom wiele barwy i radości.

Swetry Świąteczne projekt

WYJĄTKOWE I WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ NA RYNKU!

Projekt

Jesteśmy kreatorami radości, gdyż skupiamy się na projektowaniu unikalnych wzorów, oryginalnych i pełnych autentyczności, aby uczynić ten wyjątkowy okres w roku jeszcze bardziej niezwykłym: Boże Narodzenie.

Wszystkie nasze swetry są ekskluzywne, aby zapewnić klientom coś niepowtarzalnego i odmiennego, czego nie znajdą nigdzie indziej.

Nasz kreatywny zespół ma obsesję na punkcie tworzenia idealnego swetra dla Ciebie, prowadząc badania i wprowadzając innowacje rok po roku.

NASI ULUBIEŃCY: CZŁONKOWIE RODZINY
Swetry Świąteczne save the children

JESTEŚMY DUMNI, ŻE MOŻEMY ZROBIĆ COŚ DLA INNYCH

Projekty Społeczne

Wraz ze Swetrami Świątecznymi przyczynisz się do realizacji wspaniałego projektu społecznego Save the Children w ramach szkolnej akcji „Christmas Jumper Day”, pomagającej rodzinom znajdującym się w najbardziej niekorzystnych warunkach, w okresie Bożego Narodzenia.

Dzięki tej akcji współpracy między Save the Children i Swetrami Świątecznymi, pomagamy dzieciom w sytuacji skrajnego zagrożenia w zapewnieniu lepszej przyszłości, oferując im materiały sanitarne i szkolne.

100% z bawełny organicznej label

DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO NATURALNE

Zrównoważony rozwój

W okresie Świąt Bożego Narodzenia 2022 z dumą możemy stwierdzić, że 1 na 4 produkty z naszego katalogu jest wykonany w 100% z bawełny organicznej.

Odzież ta spełnia kryteria certyfikacji GOTS (Global Organic Textile Standard), co gwarantuje pochodzenie, pozyskanie i obróbkę bawełny organicznej stosowanej w naszych swetrach, piżamach i skarpetach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ