Zwroty i Zmiana Rozmiaru

Aby dokonać jakiegokolwiek zwrotu, klient dysponuje terminem 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zamówienia na złożenie wniosku o zwrot. Pamiętaj, że możemy dokonać zwrotu tylko odzieży w pierwotnym stanie, nienoszącej śladów zużycia lub uszkodzenia i z dołączoną metką.

Każdy produkt musi być zachowany w oryginalnym opakowaniu oraz w opakowaniu przystosowanym do wysyłki, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu do naszej firmy.

Ze względów higienicznych nie podlegają wymianie ani zwrotowi świąteczne skarpety, bokserki i spodnie.

Zmiana modelu

Jeśli chcesz wymienić jeden z zakupionych modeli na inny, jedynym możliwym sposobem realizacji tej wymiany jest zażądanie zwrotu produktu, który chcesz wymienić i złożenie nowego zamówienia z modelem, którego potrzebujesz.

W sekcji Zwroty wyjaśniamy, jak zażądać zwrotu.

Zmiana Rozmiaru

Nie martw się, jeśli nie trafisz na rozmiar któregoś ze swetrów w swoim zamówieniu, ponieważ zmiana rozmiaru jest łatwa y szybka.

Pierwsza wymiana rozmiaru kosztuje 5,99€ (28zł) za wysyłkę i obsługę. Druga i kolejne wymiany rozmiarów kosztują po 7,99€ (38zł).

Aby poprosić o wymianę rozmiaru należy wypełnić formularz znajdujący się w zielonym przycisku poniżej. Formularz ten składa się z dwóch części. Po wypełnieniu formularza, otrzymasz e-mailem nową etykietę zamówienia. Z tą etykietą można udać się do wskazanego punktu odbioru GLS, aby przekazać zamówienie zwrotu.

W ciągu 3-5 dni roboczych otrzymamy produkty z powrotem do naszych zakładów. Jak tylko sprawdzimy, że wszystko jest w porządku, wyślemy zamówienie z nowymi rozmiarami.

Zwroty

Jeśli nie jesteś zadowolony z otrzymanego produktu i chcesz go zwrócić, to jest to sekcja dla Ciebie.

Zwroty kosztują 5,99€ (28zł) za wysyłkę i obsługę.

Aby zażądać zwrotu, należy wypełnić formularz znajdujący się w zielonym przycisku poniżej. Formularz ten składa się z dwóch części. Po wypełnieniu formularza otrzymasz e-mailem nową etykietę zamówienia. Z tą etykietą możesz udać się do wskazanego punktu odbioru GLS, aby przekazać swoje zamówienie zwrotu.

W ciągu 3-5 dni roboczych otrzymamy produkty z powrotem w naszych placówkach.

Sprawdzimy, czy odzież jest w idealnym stanie, a następnie zwrócimy kwotę za zwrócone produkty w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania Twojego zamówienia w naszym magazynie.

Wadliwe produkty

Skontaktuj się z nami jak najszybciej, jeśli otrzymany przez Ciebie produkt jest wadliwy lub ma jakiekolwiek wady. Rozwiązanie tego problemu jest dla nas priorytetem, dlatego wyślemy Ci bezpłatnie nowe ubranie.

Ważne: Pamiętaj, że składając wniosek o zwrot, potwierdzasz, że odzież, którą chcesz wymienić lub zwrócić, nie była używana. Z tego powodu Swetry Świąteczne mogą odmówić przyjęcia zwrotu i podjąć niezbędne kroki w przypadku, gdy zwrócona odzież nosi ślady użytkowania lub jest uszkodzona.