Wysyłka

Nasz zespół elfów codziennie bardzo się przykłada, abyś otrzymał swoje zamówienie jak najszybciej.

Stawki i czas dostawy

W Swetrach Świątecznych oferujemy dwa różne rodzaje dostawy:

WYSYŁKA 3-5 dni 🚚💨 | Cena tej usługi wynosi 29 zl. Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 13:00 w dowolny dzień roboczy, otrzymasz je do domu w ciągu 3-5 dni roboczych.

Bezpłatna wysyłka przysługuje tylko przy zamówieniach o wartości co najmniej 400 zl.

Zamówienia złożone w dni robocze po godzinie 13:00 zostaną przygotowane w następnym dniu roboczym. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą przygotowywane również w następnym dniu roboczym. Prosimy pamiętać, że firma kurierska nie realizuje dostaw w weekendy i święta państwowe. 

Powiadomienia

Po dokonaniu płatności otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zakupu, w którym sprawdzisz, czy wszystkie dane są poprawne. W przypadku konieczności wprowadzenia jakichkolwiek zmian w zamówieniu, prosimy o jak najszybszy kontakt

Po przygotowaniu zamówienia otrzymasz kolejny e-mail z informacją, że odzież jest gotowa do wysyłki. Ta wiadomość będzie zawierać pełne instrukcje dotyczące sposobu śledzenia statusu zamówienia w czasie realnym za pośrednictwem strony internetowej firmy przewozowej. Gdy otrzymasz drugą wiadomość przez e-mail, informacje o śledzeniu mogą być jeszcze niezaktualizowane. Nie przejmuj się, będą dostępne za kilka godzin.