Wysyłka

Nasz zespół elfów codziennie bardzo się przykłada, abyś otrzymał swoje zamówienie jak najszybciej.

Stawki i czas dostawy

DHL Parcel: dostawa w ciągu 3-6 dni roboczych. 🚚💨 

Zamówienia złożone w dni robocze po godzinie 16:00 zostaną przygotowane w następnym dniu roboczym. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą przygotowywane również w następnym dniu roboczym. Prosimy pamiętać, że firma kurierska nie realizuje dostaw w weekendy i święta państwowe. 

Ceny i stawki

Ceny każdej przesyłki różnią się w zależności od kosztu zamówienia:

Przed złożeniem zamówienia...

Przed sfinalizowaniem zamówienia prosimy o zwrócenie uwagi na następujące informacje:

➤ Godziny przygotowywania zamówień to od 9:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt).

➤ Wszystkie zamówienia zrealizowane po godzinie 13 są przygotowywane i wysyłane następnego dnia roboczego.

➤ Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą przygotowywane następnego dnia roboczego.

➤ Przewoźnik nie realizuje dostaw w weekendy i święta państwowe.

➤ Swetry Świateczne nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku, gdy dostawa zamówienia nie dojdzie do skutku z powodu podania nieprawdziwych, niedokładnych lub niekompletnych danych lub gdy dostawa nie może zostać zrealizowana z przyczyn od nas niezależnych, takich jak nieobecność adresata.

Powiadomienia

Po dokonaniu płatności otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zakupu, w którym sprawdzisz, czy wszystkie dane są poprawne. W przypadku konieczności wprowadzenia jakichkolwiek zmian w zamówieniu, prosimy o jak najszybszy kontakt

Po przygotowaniu zamówienia otrzymasz kolejny e-mail z informacją, że odzież jest gotowa do wysyłki. Ta wiadomość będzie zawierać pełne instrukcje dotyczące sposobu śledzenia statusu zamówienia w czasie realnym za pośrednictwem strony internetowej firmy przewozowej. Gdy otrzymasz drugą wiadomość przez e-mail, informacje o śledzeniu mogą być jeszcze niezaktualizowane. Nie przejmuj się, będą dostępne za kilka godzin.